Про нашу компанію

У рейтингу автоломбардів Києва, ми займаємо лідируючі позиції на ринку таких послуг, як кредитування під заставу транспортних засобів вже довгі роки. У нас, одне з найвигідніших умов не тільки в києві, а й в Україні. Швидка видача коштів, низькі процентні ставки, можливість дострокової виплати позики – всі ці умови вигідно виділяють нас серед інших автоломбардів.

Процедура оформлення застави виглядає наступним чином: Клієнт приїжджає в один з наших офісів. Наш менеджер оглядає Ваш транспортний засіб, оцінює його і перевіряє відповідність документів. Клієнт оформляє довіреність на ім’я довірених співробітників автоломбарду, на той випадок, якщо раптом не вийде викупити свій автомобіль. І залишає свою техніку на стоянці, що охороняється в киеве. Підписується договір застави, договір позики і акт огляду автомобіля, до якого додаються фото. Клієнт отримує на руки бажану суму грошей!

Ця процедура оформлення машини займає максимум годину! Ми не тільки під заставу автомобіля видаємо гроші, а й мотоциклів, спецтехніки і т.д. і т.п. Більш детальну інформацію та умови постановки авто Ви можете дізнатися, зателефонувавши нашим менеджерам або приїхавши в наш офіс в києві. Виявляється, закласти авто також дуже вигідно, якщо ви вирішили продати свою машину за вигідною для Вас ціною, але деяка сума потрібна прямо зараз. Ви можете залишити свою машину а нашому автоломбарді і наші менеджері візьмуться за продаж її на Ваших умовах.

Ще ми надає такі послуги, як терміновий викуп авто (в різних станах) будь-яких марок. Послуги, які надають автоломбарди, стають популярнішими з кожним роком. В наслідок чого, останнім часом відкривається безліч різних фірм, що надають такі послуги, як видача грошей під заставу авто. Але не всі компанії відповідають вимогам законів. І все ж як правильно вибрати автоломбард в Києві, в якому Ваша рідна машина залишиться в цілості й схоронності? На ці та багато інших питань Ви зможете знайти відповідь на сторінках нашого сайту.

Elit Lombard, Украина, Киев, Столичное шоссе 104, Тел. (067) 500-12-27 Контакты