Автоломбард у Києві – швидко та надійно!

Безкоштовне оформлення, Безкоштовна стоянка, Безкоштовна охорона, Без прихованих комісій, Авто їздить.

Тут ви можете запропонувати в ломбард свій автомобіль
arrow


Розрахуйте платіж і відправте заявку щоб дізнатися точну суму видачі!
Сума кредиту:
Введіть суму:
Термін кредиту, місяць:
Введіть місяць:
Валюта
Програма кредитування
Схема кредитування

Графік платежів (для розрахунку введіть дані в калькулятор)

МісяцьПлатіж усьогоПогашення тілаПроцентиЗалишок заборгованості

Автоломбард

Так де ж швидко отримати кредит?

Коли гроші потрібні не терміново, а прямо зараз, знайома ситуація для кожного з нас. Можна взяти кредит онлайн на карту без відмови  від кредитної організації, якщо Вам необхідна сума до 15 000 гривень.

Але що ж робити, якщо терміново потрібно вирішити свої великі фінансові проблеми? Ми пропонуємо кредити під заставу авто всім бажаючим, наша пропозиція дозволить Вам отримати велику суму без будь-яких затримок.

Як швидко Ви отримаєте кредит під заставу автомобіля?

У звичайному ломбарді не видають кредити під заставу автомобіля – у них для цього немає необхідних умов. Тому як потрібно автостоянка під цілодобовою охороною і фахівці, довго працюють в цій сфері, щоб назвати точну і справедливу ціну за транспортний засіб. Видаючи кредит під заставу автомобілів щодня, протягом багатьох років, ми виробили власний регламент компанії з обслуговування клієнтів і зможемо оперативно видати Вам готівку без паперової тяганини і будь-яких затримок. Ви отримуєте гроші за 30 хвилин, залишаючи авто під заставу без проходження довгих формальних процедур перевірки і підтвердження ваших доходів, під заставу вашого автомобіля. Взяти кредит під заставу авто зараз легше простого. Ваш автомобіль буде знаходитися на добре стоянці під постійним наглядом. Якщо у Вас немає можливості або бажання їхати до нас, ми проводимо виїзди по Києву і оформлення в присутності нотаріуса, що прискорює процес угоди. Так само у нас є система знижок і програма лояльності. За кожного приведеного клієнта ми готові платити Вам комісійні.

Автоломбарди – це можливість отримати хороший позику під заставу авто. Відчутним гідністю перед банками є те, що зовсім немає необхідності в наданні довідки про доходи або будь-яких поручителів. Не мине й двох годин, як у Вас в руках буде необхідна сума грошей, розуміючи те, що через пару тижнів ви повернете свою машину в цілості й схоронності. На сьогоднішній день багато хто може надати велику кількість пропозицій з приводу видачі кредиту під заставу машини, не дивлячись на це, саме наша компанія пропонує найвигідніші умови своїм клієнтам.

Яка ж процедура видачі кредиту:

  • Ви набираєте наш номер телефону і видаєте нам інформацію про вашому автомобілі, ми в свою чергу озвучуємо попередню максимальну суму грошей;
  • Ви приїжджаєте в наш офіс на машині, яке буде, є предметом застави, далі фахівець проводить експертизу машини, а оцінювач називає остаточну вартість;
  • Якщо сума Вас влаштовує, переходимо до обговорення найоптимальнішою, для Вас, кредитної програми;
  • Запевняємо нотаріально і підписуємо всі договори.
  • Ваш транспортний засіб залишається на нашій території, що охороняється і закритою стоянці під цілодобовим відеоспостереженням, а ви отримуєте обумовлену суму грошей.

Якщо Вам терміново потрібні гроші, а продавати машину не хочеться – звертайтеся в автоломбард авто. Наші досвідчені і висококваліфіковані співробітники допоможуть вам отримати максимальну суму на вигідних для Вас умовах, в найкоротші терміни.

avtolombard-vigodnie-usloviya

Автоломбард Київ: причини популярності.

Отримуючи середню заробітну плату, звичайна людина зможе забезпечити себе не багатьом. Часто трапляються такі ситуації, коли потрібна чимала сума грошей на маленький термін. Може, ви хочете купити другу машину, а в автоломбарді вам можуть дати відсутню суму.

Розвивається в даний момент кредитування під заставу авто стане відмінним вирішення такого завдання. Подібний спосіб позик дуже стрімко вдосконалюється і багато власників машин знають про це. Кредити під заставу авто виручили в складну хвилину вже безліч людей. Умови автоломбарду прості як у самого звичайного ломбарду.

При необхідності, придбати потрібні Вам товари, кредитування під заставу автомобіля може виявитися одним з кращих варіантом ефективного вирішення фінансових труднощів. Стає абсолютно не потрібним накопичення грошових коштів на протязі довго періоду часу, поставте Ваше авто в ломбард під заставу і Ви вирішите всі Ваші фінансові труднощі в лічені години. Позика під заставу автомобіля – це не вирок, а відмінне рішення фінансової скрути!

avto-pod-zalog-kredit-avto

Дізнатися про можливі варіанти оформлення, можна зателефонувавши в нашу компанію, де менеджери нададуть Вам необхідну інформацію. І ознайомлять Вас з повним спектром послуг, який також включає в себе автовикуп і кредит під заставу нерухомості. Ціну та терміни погашення можна з’ясувати за допомогою тих же менеджерів прямо в офісі фірми. Нас вибирають з-за високої якості сервісу. Наші працівники не тільки розкажуть, а й допоможуть пройти всю процедуру оформлення.

Для того, щоб мрія стала реальністю, потрібно всього лише зателефонувати в авто ломбард і пройти швидку і не складну процедуру оформлення документів. Будь-яка людина, що володіє транспортним засобом, може оформити кредит під заставу автомобіля, що стане найкращим вирішенням багатьох проблем.

Не переживайте, що ваше авто в заставі. Гроші під заставу авто – це вигідний кредит під заставу авто без постановки на стоянку або під стоянку.

Працює наш автоломбард по всьому місту Київ – лівий та правий берег.

zaim-pod-avto

Elit Lombard, Украина, Киев, Столичное шоссе 104, Тел. (067) 500-12-27 Контакты