Терміновий викуп будь-яких авто

(Цілі, биті, аварійні, після ДТП)

Тут Ви можете залишити заявку на викуп свого автомобіля

arrow

Автовикуп в Києві – це продаж авто після ДТП, викуп аварійних, битих, тотальних авто, автомобілів не на ходу, а також цілих авто – будь-яких марок. Купівля, продаж, оцінка.

Машину продати можна самостійно – через інтернет, газети або ринок. Але на жаль у цього способу досить багато мінусів. Якщо продавати машину самому, то це може затягнутися на довгі місяці. А в наш час шанси нарватися на аферистів і взагалі не отримати ні копійки за свій транспортний засіб, на жаль дуже великі. А продати авто після ДТП в Києві і зовсім нереально. В такому випадку єдиним підходящим варіантом є автовикуп.

vikup-avto-kiev

Безперечним плюсом є висока оперативність. Заявку залишаєте по телефону. Ви повідомляєте найосновніші дані про свою машину – модель, марку, пробіг, об’єм двигуна, рік випуску. Можливі будуть уточнені додаткові деталі на розсуд менеджера компанії. У разі, якщо машина після ДТП, то обов’язково потрібно вислати фото машини і повідомити про характер пошкоджень. Потім менеджер повідомить приблизну ціну, яку ми зможемо Вам запропонувати. Якщо сума клієнта цілком влаштовує, то оцінювач в цей же день виїжджає на місце, де згодом Ви зможете скористатися сервісом. Викуп авто після ДТП не займе багато часу.

avtovikup

Часто трапляється, що машина не можете пересуватися самостійно. В цьому випадку ми безкоштовно надамо евакуатор, який і забере ваш транспорт.

Швидко продати авто ви зможете тільки скориставшись послугою термінового викупу автомобілів. Хочете дорого продати своє авто? Вам точно слід звертатися в терміновий автовикуп. Ми швидко купимо ваше авто за найвигіднішою ціною!

Швидкий автовикуп це відмінне рішення у випадках, коли гроші потрібні дуже терміново або необхідно швидко продати биту машину. Машини після ДТП, в основному, розбираються на деталі. Завдяки такій послузі можна швидко вирішити свою проблему. Цікавить продаж авто після ДТП? Краще сервісу, ніж викуп авто не знайти! Якщо наважуєтеся звернутися в наш автовикуп, можете прочитати відгуки для впевненості. Але якщо для вирішення Вашої проблеми потрібна вища сума, зверніть свою увагу на кредити під заставу нерухомості.

Elit Lombard, Украина, Киев, Столичное шоссе 104, Тел. (067) 500-12-27 Контакты