Позика без офіційного працевлаштування

Оформление кредита под залог автомобиля

За статистикою, кожен другий-третій українець хоча б раз у житті брав кредит. У когось метою було дороговартісне придбання, хтось хотів рефінансувати вже існуючий займ, а хтось просто втілював в життя мрію про довгоочікувану відпустку …. Мета не має значення. Тільки ось необхідність підтвердити документально свій стабільний дохід викликає складності. Проблема офіційного працевлаштування в наш час об’єднує багатьох українців.

Що скажуть в банку працюючим неофіційно?

Відверто кажучи, розгляд справи про видачу кредиту непрацюючій особі відноситься вже практично до області фантастики. Прийшов в банк – підтвердь платоспроможність. Таке правило. Працюючі неофіційно зробити цього не можуть, тому і отримують від фінустанов відмову.

Цитаты про время на английском | Поговорки о времени на английском Крім банків кредитуванням активно займаються МФО – мікрофінансові організації. Якщо потрібен кредит онлайн без довідок про доходи, потрібно звертатися саме до них. Різні верстви населення оформляють кредити в МФО, і головною перевагою, крім швидкості видачі позики, називають саме мінімальний “пакет” документів, що складається з паспорта громадянина нашої країни та ідентифікаційного коду. Звичайно, потрібно оформити карту українського банку, якщо її до цього не було. Адже видача відбувається не готівкою. Гроші переводяться на розрахунковий рахунок клієнта. 

“Мінуси” роботи з МФО

Радісно “зустрічаючи” своїх клієнтів, мікрофінансові організації, не замислюючись пропонують “нульовий” займ. Звучить дуже привабливо. Але хіба хтось стане працювати собі ж на шкоду. Підсумкові суми виплат часом просто вбивають наповал. Подумайте над цим перед тим, як підписувати договір і брати гроші “безкоштовно”. Уважно вивчіть пропозиції, умови угоди. Пам’ятайте, що підписуючи договір, ви берете відповідальність на себе. 

Автоломбард – кредит без довідки про доходи

Сервіс кредитування під заставу автомобіля вже довів свої безперечні переваги. 5000 – 50000 – 1000000 гривень за годину, без поручителів і без довідки про доходи … Все просто. Гарант повернення боргу – транспортний засіб. Відмінності автокредитування: не потрібна виписка з реєстру кредитних історій; не потрібна довідка про працевлаштування; немає необхідності підтверджувати платоспроможність. А ще нікому не потрібно пояснювати, з якою метою беруться гроші.

62 PNG, Блокноты, блокноты открытые и закрытые на прозрачном фоне, лист  бумагиПожелания денегКакие комплектации авто бывают | Как выбрать комплектацию
Без довідки з місця роботиВигідноДоступно

Оформлення позики відбувається без надання документів з місця роботи.

Індивідуальний підбір кредитної ставки за договором.

 

Наданий автомобіль є гарантією повернення боргу клієнтом позичальнику.

Що потрібно для оформлення позики в автоломбарді?

Щоб отримати потрібну суму, необхідно надати заставному сервісу такі документи:

  • паспорт;

  • ідентифікаційний код;

  • техпаспорт на авто.

Зверніть увагу!! Якщо автомобіль був куплений в шлюбі, знадобиться згода другого з подружжя на угоду.

Отже, якщо вам потрібна певна сума, якщо ви хочете отримати гроші на руки / розрахунковий рахунок, не витрачаючи час на пояснення, не підшукуючи “гарантів” і не оформлюючи десятки довідок, а головне, якщо ви власник транспортного засобу, приїжджайте в автоломбард. Стан машини, її теххарактерістікі значення не мають. Ми розглядаємо і сучасні, і застарілі моделі. Чекаємо на Вас!

Оставте отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.