Тепер оформити авто і отримати водійські права стане простіше

Теперь оформить авто и получить водительские права станет проще

Кабінет Міністрів України 17 лютого на засіданні прийняли законопроект, який тепер дозволить власникам авто оформляти номерні знаки прямо в салоні, а також оформляти права в додатку “Дія”.
Рекомендуємо також прочитати нашу статтю про шкоду використання неякісного бензину і як це може позначитися на роботі вашого авто.


Даний закон розроблений для того, щоб оптимізувати і спростити послугу з отримання номерних знаків та реєстрації нових транспортних засобів. Тепер при бажанні покупця автосалони зможуть провести реєстрацію та видати документи новому власнику на автомобіль або мопед, або мотоцикл, або інший вид транспорту і навіть разом з номерами.
Так як зараз в Україні не передбачені ніякі перевірки, тех.осмотр, а також експертизи, то є сенс залучати до оформлення номерів продавцем транспортних засобів.
Уряд з моменту вступу в силу законопроекту дає три місяці для власників автосалонів, або фірм, що продають авто приєднатися до нової системи. Для цього автосалонам, або підприємствам, які хочуть надавати послуги з державної реєстрації, повинні подати особисто, або через свого уповноваженого представника, або надіслати електронною поштою в Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ заяву в паперовій або електронній формі.
Які нововведення торкнулися водійських прав?
Також на засіданні уряд підтримав ще одне нова постанова, яка стосується водійських прав. Даний законопроект дозволить обмінювати або замовляти посвідчення водія прямо у себе в телефоні. Через мобільний додаток “Дія” або на сайті.
Це значно прискорить процес подачі документів на видачу, або заміну нових прав, так як в майбутньому це можна буде зробити всього в пару кліків.
Алгоритм буде наступний: ви подаєте заявку на оформлення або заміну прав а потім забираєте готовий документ вже в найближчому сервісному центрі. Для того, щоб обміняти водійське посвідчення на електронне потрібно буде заповнити заявку, і завантажити копії самих прав і медичну довідку. Скористатися цією послугою можна буде вже з квітня.

Кращий автоломбард в Києві з 10-річною історією

Чому ми так голослівно заявляємо про себе, подивіться відгуки наших клієнтів і переконайтеся наскільки ми серйозно ми ставимося до своєї роботи і чому така величезна кількість людей роками співпрацюють з нами. Можете, бути впевнені, що вирішивши співпрацювати з ломбард авто, за адресою: Київ, Столичне шосе 104. Ми завжди ставимо з розумінням до наших гостей і не задаємо зайвих запитань, або вимог до великої кількості документів на авто або присутності поручителя. Мінімальні витрати, максимальні виплати і ваш комфорт, ось наше кредо!

 

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.