Пам’ятка сучасному водієві: як перевіряти та платити штрафи за порушення правил дорожнього руху

Камери фотофіксації викликали невелику паніку у країні. Тепер автомобілісти переживають, що могли порушити правил дорожнього руху, але не отримати своєчасне повідомлення про це. Тому ми підготували для вас, шановні читачі, список сервісів, які допоможуть вирішити такі завдання.

Електронний кабінет водія

Цей ресурс дозволяє перевірити адмінстративні правопорушення та сплатити їх. Також на сайті можна отримати інформацію про машину та посвідчення водія.

Ідентифікація через банки (BankID)

Зручний спосіб електронної іентифікації українців через їх дані у банку, в якому вони обслуговуються. Сервіс надано Національним банком України (для банків, що його підтримують) та Приватбанком.

MobileID

Спосіб доступний для будь-якого абонента Lifecell, Kyivstar та Vodafone, що підключив Mobile ID. Ідентифікація здійснюється на сайті https://bankid.org.ua

Сервіс перевірки адмінправопорушень

Щоб тут отримати дані про автомобіль, потрібно вказати серійний номер ТЗ, дату постановки на облік та інформацію про власника (серія/номер паспорта, посвідчення водія та дані про реєстрацію ТЗ).

Штрафи правил дорожнього руху

Ще одна зручна програма, в якій можна отримувати і повідомлення про штрафи, і інформацію про розміщення на карті камер автофіксації порушень правил дорожнього руху. Програма дає можливість виконати пошук ухвал, оформлених на ТЗ, оформити підписку на отримання повідомлень про винесення нових ухвал.

Штрафи UA

Ця програма дозволяє сплатити штраф і зберігає платіж в «історії». Для перевірки потрібно просто ввести номер паспорта та ІПН, або номер посвідчення водія, або номер штрафу. Telegram-бот Дуже зручний офіційний бот МВС. Також дає можливість перевірити наявність штрафів та вчасно повідомляє про всі новини.

Ви вже прочитали про новий мікроситроен? Рекомендуємо!

Оставте отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.