В Україні стали популярні кредити онлайн за останній рік

Статистика по работе МФО

Національний Банк України надав статистику по результату роботи фінансових організацій за 9 місяців минулого року. Навіть в період карантину та коронавируса ринок послуг, які надаються виріс: на 15% – це близько 66 млрд грн обсяг схвалених позик в порівнянні з попереднім періодом. При чому восени кредитів було більше, ніж в лютому 2020 року. Також на 38% – до 63 млрд грн збільшився обсяг факторингу. Однак ломбарди і лізингодавці трохи просіли в цей період, на 9% – до 12 млрд грн і 15,6 млрд грн.

Також залишається цікавим фактом те, що найбільше кредитів було оформлено саме онлайн, а не в відділеннях. Якщо ви ще в пошуку надійної мікрофінансової компанії, то пропонуємо вам список найнадійніших МФО, де ви зможете вибрати собі кредит на будь-яку потребу і під будь-який%.

Онлайн позики склали майже ¾ всіх позик, а це близько 24,3 млрд грн з 33,5 млрд грн за вказаний вище період. Найпопулярніші онлайн позики при цьому терміном до одного місяця. Всього свою діяльність на території України здійснює 396 МФО.

На жаль, число ломбардів при цьому поступово скорочується. А в минулому році і зовсім 20 ломбардів закрилися.

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Your email address will not be published.