Продати авто після дтп або ремонт? Що краще?

Стоит ли делать ремонт авто после ДТП

Від нещасного випадку ніхто не застрахований, дорога буває небезпечною і аварія може трапитися в будь-який момент і не завжди винні будете ви.

Якщо це не подряпина на бампері або двері, то це легко можна виправити простий фарбуванням. А якщо у вас ще і є страховка, то при серйозних аваріях машину вилучать, а ви отримаєте компенсацію. Що ж робити, коли ОСАГО немає, а випадок критичний?

Оцініть завдані збитки

Коли сталася аварія рекомендується звернутися в СТО, щоб провести комплексну оцінку майбутніх робіт. Якщо ремонт вам обійдеться більш ніж в половину вартості авто, то відновлення можна вже не проводити. Гроші, що ви витратили вже ніхто не поверне, а авто після ДТП дорого продати вже не вийде.

Зверніть увагу на пошкодження «каркаса» автомобіля: якщо несучі деталі, наприклад, лонжерони, деформувалися або, що ще гірше, змістився кузов, повернути авто до життя буде коштувати багато грошей.

Якщо ж ви вирішили все де зробити ремонт, то до суми коштувати додати ще 30%, на витрати, які можуть з’явитися в процесі ремонту. Наприклад на усунення прихованих пошкоджень.

Автоломбард або ремонт?

Іноді виникають ситуації, коли вартість збитку оцінюється майже в підлогу вартості роботи, а в процесі ця сума зростає ще в троє. У таких ситуаціях найкращим рішенням було б звернутися в автоломбард. Багато автоломбарди роблять викуп авто після ДТП, навіть якщо авто після ДТП не на ходу. Тоді доплативши частину суму ще зверху, можна купити інше авто, хоч і б / у, але зате не бите.

Підсумок. З рішенням ремонтувати авто після ДТП або продати поспішати не варто. Потрібно зважити всі за і проти.

В першу чергу задайте собі питання, змиріться ви з тим, що продавши авто після кап.ремонту, ви не отримаєте свої гроші назад, і продасте його за сущі копійки? Якщо так, то ремонтуйте звичайно. Якщо немає, то краще продати авто після ДТП в автоломбард і вибрати іншу.

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Your email address will not be published.