Где в Киеве сдать авто под залог без постановки на автостоянку

Як безпечно закласти авто в ломбард? Фахівці автоломбарду Elite ломбард розкажуть, як правильно залишити в заставу авто без втрат.

Давайте почнемо з того, що взагалі таке «автоломбард». Автоломбард – це ломбард, який спеціалізується на видачі грошей в кредит під заставу автомобіля. Запорукою, в основному, може виступати як легкові атвомобілі, так і автобуси, спецтехніка, водний транспорт. Але не всі ломбарди автомобілів приймають інший транспорт, крім легковиків.

Кредитування в банку

Навіщо взагалі люди звертаються в автоломбарди, а не в банк? Логічне запитання. Розглянемо питання з боку процесу оформлення кредитування. Щоб взяти кредит в банку вам необхідно офіційно працювати і мати заробітну плату вище мінімальної в країні. З вас в будь-якому випадку зажадають довідку про доходи і купу інших документів, на отримання яких потрібно багато часу в чергах і біганини по різних інстанціях. Час на збір документів і оформлення в банку займає від тижня.

У вас повинен бути повний пакет документів на автомобіль, який ви збираєтеся залишити в заставу банку. У підсумку, не факт що вам взагалі видадуть кредит. Раптом, у вас погана кредитна історія, зарплата недостатньо велика або нестабільна. До того ж, всі документи перевіряють дуже ретельно, на що йде теж чимало часу.

Відсоткова ставка під кредит в банку залишає бажати кращого. До того ж, за кожен щомісячний внесок береться комісія. Тим більше, незрозуміло які там стоянки для заставних автомобілів. Якщо вам терміново необхідні кошти, то банк краще взагалі не розглядати як варіант.

Кредит під заставу авто в ломбард

В першу чергу, хочемо сказати про те, що ваш автомобіль буде в цілості й схоронності. Адже ваш автомобіль буде на цілодобовій стоянці під відеоспостереженням. Ви в будь-який момент маєте можливість заїхати і подивитися на цілісність вашої машини.

Чому для швидкого кредиту вам варто звертатися в автоломбард? Підкреслимо, що звертаючись в автоломбард, залишаючи під заставу авто, ви дійсно швидко отримаєте кредит. На противагу банку, в ломбарді автомобілів ви отримаєте кредит не за тиждень, а за день. Відсоткова ставка закріплена і дуже мала. До того ж, в ломбарді від вас не вимагатимуть довідки про доходи. З документів вам при собі треба буде мати тільки паспорт, ідентифікаційний код і техпаспорт на автомобіль. Щоб отримати кредит під заставу авто, вам треба всього лише попередньо залишити заявку на нашому сайті. Наш менеджер з вами зв’яжеться і надасть всю необхідну вам інформацію.

Окремим перевагою ломбардів автомобілів є кредит під заставу авто без постановки на стоянку. Дуже практично для тих, хто не може розлучитися зі своїм автомобілем, але гроші потрібні дуже терміново.

Якщо у вас є питання, телефонуйте нам прямо зараз!

Автор: Сергей Филатов