Кому вигідно займатися Автовикупом в Україні

Что такое автовыкуп

Автовикуп – це новітня послуга, яка виникла у нас в країні недавно. Сенс в тому, що автосалон або спеціальна компанія здійснює договір, по якій в найкоротші терміни людина може продати своє авто в якому завгодно стані.

Цей процес абсолютно чистий перед законом, навіть якщо здійснюється автовикуп після ДТП в Києві, але з умовою автоекспертизи.

Такою компанією є “Elite Ломбард”. Якщо ви хочете продати авто після ДТП, автомобіль не на ходу і так далі, звертайтеся сюди. Головною нашою перевагою – це швидкість. Ми швидко оформимо автовикуп, залишити заявку онлайн можете прямо зараз.

Які компанії займають викупом авто

Якщо в зарубіжних країнах дана послуга більш прогресивна і договору відбуваються майже у всіх населених пунктах, то в Україні цей бізнес ще в початковому положенні, і число перевірених підприємств не дуже багато.

Загалом то, всі компанії які спеціалізуються на Автовикуп, можна поділити на кілька груп:

  • авто майданчика або автосалони, які купують автомобілі з метою отримання з цього доходу після перепродажу. У деяких компанія, є послуга обміну старого авто з доплатою;
  • фірми, які викуповують авто, які в кредиті. В такому випадку посередник бере на себе відповідальність закрити кредит в самі стиснення терміни. Але варто усвідомлювати, що таку машину можна буде продане за оцінкою значно нижче ринкової, до того ж всі витрати покриває клієнт;
  • компанії, які приймають негайний автовикуп після аварії. При даних умови, авто можуть відремонтувати для майбутнього перепродажу, або розібрати на запчастини. Операція відбувається легально, і автомобіль знімається з обліку.

На озброєння! Викуп авто можуть виконувати тільки юридична. особа – фізична особа може надавати тільки посередницькі послуги.

Сильною стороною даної угоди є її швидкість, власник машини отримує гроші на руки після укладення договору, а всі документи готує працівник фірми, який веде клієнта.

Чи вигідно продавати машину через автовикуп?

Потрібно зрозуміти, що компанія, яка викуповує авто, хоче виручити прибуток, в зв’язку з чим машина купується не за ринковою ціною. Знижка залежить як терміново потрібно викупити авто і труднощі оформлення документів. Сам процес виглядає таким способом:

  • залишаєте заявку онлайн, або по телефону або при зверненні в офіс компанії;
  • коли компанія погоджує рішення про викуп авто, менеджер дзвонить клієнтові, і вони домовляються на який час буде експертиза;
  • після огляду авто оцінюється його вартість;
    якщо всіх все влаштовує, то відбувається підписання договору купівлі продажу. Якщо потрібно оформлення потрібних документів, то оформляється юридично завірена ген. доручення;
  • авто зберігається у покупця, якщо потрібно перевезення авто, то вона здійснюється за кошти компанії, а продавець отримує свої гроші.

Оставте отзыв

Your email address will not be published.