6 причин вибрати кредит замість кредитної картки

6 причин выбрать кредит вместо кредитной карты

Цілком ймовірно, що вам доведеться позичати гроші в якийсь момент вашого життя, але якщо вам потрібні кошти для нового автомобіля, відпочинку або ремонту будинку, варто вам вибирати кредитну карту або кредит? Ми зібрали 6 кращих причин, чому кредит може бути кращим вибором для вас.

У чому різниця між кредитною карткою і кредитом?

Кредитні карти і позики – це обидва види кредиту, коли вам необхідно щомісяця / щотижня виплачувати суму, яку ви позичили. Кредит онлайн без застави та довідок надає вам всю суму грошей відразу. Ви повинні робити щомісячні платежі, щоб повністю погасити кредит.

За допомогою кредитної картки ви отримуєте вільні кошти аж до встановленого кредитного ліміту і повинні регулярно проводити платежі за всіма кредитами, щоб підтримувати баланс на своєму рахунку.

6 причин вибрати кредит

  1. Більш великі позики за більш вигідними ставками.

Як правило, ви можете брати більше грошей при отриманні кредиту онлайн в порівнянні з кредитною карткою. Для великих сум грошей ставки зазвичай нижче, ніж стандартні ставки по картах.

  1. Більше гнучкості

Кредит дозволяє вам вирішити, як довго ви повинні погасити свою заборгованість, в той час як стандартні кредитні карти необхідно оплачувати в повному обсязі щомісяця, щоб уникнути нарахування відсотків. Або повернути кредитні гроші до встановленого терміну, інакше будуть підвищені відсотки або пеня. Якщо ви використовуєте кредит, щоб зайняти більшу суму грошей, ви можете розподілити свої платежі на кілька років, тому немає необхідності швидко розчищати баланс.

  1. Душевний спокій

З кредитними картами мінімальний платіж, який ви повинні платити кожен місяць, може змінюватися в залежності від суми, яку ви позичили. Але зі споживчим кредитом на карту, ви точно знаєте, скільки ви платите щомісяця. Плюс, як тільки ви закінчите платити, більше не буде необхідності переживати, чи повинні ви щось.

  1. Ви можете запросити певну суму кредиту.

Подаючи заявку на кредитну карту, ви не дізнаєтеся свій кредитний ліміт, поки вам його не запропонують. Таким чином, якщо вам потрібно 4000 гривень для нового дивана, є ризик, що компанія, що надає кредитні карти, може запропонувати вам менше, виходячи з вашої історії запозичень, кредитного рейтингу та доходу. Кредит на карту без відсотків ж дозволяє запитувати певну суму.

  1. З кредитною карткою пов’язано більше ризиків.

З кредитною карткою ви можете зіткнутися з додатковими витратами, якщо будете використовувати її для зняття готівки або використання за кордоном. З кредитом гроші на вашому банківському рахунку можна витрачати так, як вам подобається і скільки необхідно.

  1. Менше спокуси перевитрачати

Кредитні карти часто зручно розміщуються у вашому гаманці і, будучи доступними для екстрених випадків, є спокуса витратити на речі, які вам не потрібні або не по кишені. Кредит онлайн надає вам одноразово суму грошей, яку можна витратити на те, що вам потрібно, і як тільки вона зникне, суми більше не буде.

Кредити та кредитні картки – це два різних типи запозичень, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Те, що вам найбільше підходить, залежить від того, чому ви візьмете кредити і як ви хочете розплатитися. Перш ніж прийняти рішення, просто порівняйте всі варіанти.

Автор: Сергей Филатов

Оставте отзыв

Your email address will not be published.