Зимові подорожі мають бути безпечними

подготовка к путешествию

Подорож на автомобілі будь-якої пори року мають свої переваги. Насамперед, це мобільність, можливість самостійно складати маршрут, взявши з собою все необхідне та не обмежуючись лише ручним вантажем. Головне, подбати про безпеку свою та своїх супутників.

Почнемо із підготовки автомобіля. Якщо ви купували його у нас на сайті Автоломбард та автовикуп, всі системи та механізми перевірені. Це вже після того, як у процесі експлуатації потрібно буде регулярно заїжджати на СТО для перевірки.

Якщо автомобіль у справному стані, у ньому є необхідний набір автомобіліста (вогнегасник, знак аварійної зупинки, трос, аптечка (перевірте, чи не прострочені ліки та чи всі в достатній кількості), світловідбиваючий жилет (а краще кілька), буксирувальний трос). Взимку зовсім не зайвими будуть дроти “прикурювача” акумулятора від інших авто або пускозарядний пристрій (нагадує повербанк для телефонів).

Само собою не завадить мінімальний набір інструментів:

  • домкрат;
  • буксирувальний гак;
  • балонний ключ;
  • набір викруток;
  • скотч та ізолента;
  • набір запобіжників.

Уважно перевірте стан запасного колеса, переконайтеся, що ви зможете його без проблем витягти за необхідності. Воно має бути достатньо накаченим.

Плануючим проїжджати гірську місцевість ланцюга протиковзання можуть бути дуже доречними.

У межах міста ці речі здаються непотрібними, але вирушаючи в далекий маршрут, краще передбачити всі можливі ситуації. До речі про маршрут. Сплануйте його заздалегідь з огляду на сервісні центри, готелі, магазини, заправки та СТО.

Не зайвим буде переглянути відгуки про вибраний маршрут Google-картами. Гарних мандрівок, приємних вражень.

Вибрати авто для подорожей можна тут.

Оставте отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.