“Країна не вистоїть нокдаун”: бізнес панікує через карантину вихідного дня

В украине объявили карантин выходного дня

В Україні вводять карантин вихідного дня з 14 по 30 листопада, який зобов’язує закриття більшу частину підприємств в суботу та неділю, завдасть більше шкоди, ніж користі, стверджують бізнесмени.
Вони допускають, що економіка України не вистоїть суворого локдауна, хоч і нехай він буде активний виключено у вихідні дні.

Про це повідомляють в повідомленні Європейської бізнес асоціації (ЄБА).

“Сильного нокдауну країна не стримає, можливо, нас чекає критична і” холодна “зима”, – підкреслюють підприємці.

Ступінь економічної діяльності в вихідні складається досить високий. У зв’язку з цим, глобальне закриття на вихідні може занадто сильно вдарити по підприємцях, а для деяких – стати останньою крапкою в роботі, коментують в бізнес-співтоваристві.

Замість міцного нокудауна підприємці рекомендують підходити до обставин з урахуванням довгої, стратегічної планування та адаптивності. Ключовою умовою в ЄБА враховують належний контроль за дотриманням правил карантину, а народу потрібно мати максимальний рівень розуміння всієї важкої ситуації.

“За оцінками бізнес-спільноти, державі необхідний проект, що складається з мудрих кроків, який заснований на міжнародних практиках і накопичений досвід. Потрібні чіткі і зрозумілі адаптивні кроки взаємозв’язку з бізнесом, а не посилені тотальні обмеження, щоб зберегти і економічне здоров’я країни включно.

Нагадаємо, що в різних містах проходили протести проти карантину вихідного дня. А саме в Запоріжжі, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську та Миколаєві.

Оставте отзыв

Your email address will not be published.