Автолізинг

Отримати гроші під заставу автомобіля або на покупку машини можете за допомогою лізингу. Лізинг авто – альтернатива кредиту, свого роду довгострокова оренда транспортного засобу у лізингової компанії з подальшим правом викупу.

Досить часто люди звертаються за додатковими коштами, мікропозик в різні банківські структури та кредитні організації. Оскільки у багатьох компаній не найвигідніші умови кредитування, знайти стоять пропозиції може бути трохи важко.

У вас є автомобіль, тоді можете отримати гроші під заставу з адекватною процентною ставкою і лояльними умовами, скориставшись послугами лізингу. З його допомогою Ви можете як купити авто (нове з салону і б / у) в лізинг так і отримати гроші під заставу авто через зворотний лізинг.

Лизинг авто

Зворотний лізинг

Ви хочете взяти гроші під заставу автомобіля та користуватися автомобілем? Кредит під заставу авто з правом водіння в Києві на основі договору зворотного лізингу. Ви берете свій автомобіль в лізинг (оренда авто з правом викупу) і можете розраховувати на отримання до 70% від ринкової вартості машини, на відміну від звичайного договору кредиту та застави з правом водіння.

Зворотний фінансовий лізинг вважається ефективним і вигідним варіантом отримання необхідної суми під транспортний засіб в найкоротші терміни, на будь-які цілі і без обмежень.

Переваги взяти гроші в лізинг під авто у нас:

 • Мінімум документів;
 • Швидке оформлення угоди (2-3 години);
 • Видаємо до 70% від вартості автомобіля;
 • Мінімальна процентна ставка;
 • Без довідки про доходи;
 • Працюємо з автомобілями за дорученням.

Як відбувається процедура отримання грошей під авто в лізинг

 1. Власник автомобіля звертається до нас: по телефону або залишивши заявку на сайті.
 2. Ви приїжджаєте до нас в офіс на оцінку і огляд автомобіля, вибираєте суму і термін оплати.
 3. Підписуємо договір зворотного лізингу.
 4. Наша лізингова компанія купує ваше авто і здає його вам в оренду, і видає гроші за нього готівкою або перераховує на карту.

Які документи потрібні для оформлення авто в лізинг

Необхідні документи для отримання грошей під автолізинг:

 • Паспорт громадянина України або документ «Вид на проживання»
 • ідентифікаційного коду
 • Техпаспорт на автомобіль
 • Генеральна довіреність, якщо власником автомобіля є не ви

Умови автолізингу

Умови кредитування під лізинг

Фінансуємо на умовах зворотного лізингу (набуваємо автомобіль у власника і передаємо його авто в лізинг (довгострокову оренду));

Видаємо до 70% від ринкової вартості автомобіля;

Максимальний термін лізингу: до 36 місяців;

Процентна ставка по лізингу: 2%.

Якщо Вам терміново гроші без довідок і довгої паперової тяганини, звертайтеся до нас. Ми пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови персонально для кожного!

Купити авто в лізинг

Купівля гарного автомобіля Вам здається недосяжний, і умови покупки автомобіля в кредит «кусаються»? Вибирайте автомобіль який Вам подобається і збирайтеся купити авто в лізинг вже зараз!

На сьогоднішній день лізинг є чи не єдиним способом з мінімальними витратами придбати саме той автомобіль, який хочеться.

У чому переваги покупки авто в лізинг?

Багато хто може задуматися, а чому ж лізинг відрізняється від кредиту, і в чому його вигода. Автолізинг являє собою оренду автомобіля з подальшим його викупом. Позичальник оплачує тільки аванс по автомобілю, а всі інші витрати (страхування машини, реєстрація, податки і збори) розподіляються на весь термін лізингу, що, безпосередньо, зручно і вигідно клієнту.

Грошей недостатньо на покупку нової машини, а їздити хочеться вже зараз або авто необхідно для роботи? Звертайтеся до нас за покупкою автомобіля в лізинг! На розгляд заявки, прийняття рішення і проведення процедури угоди лізингу проходить протягом 2-3 годин.

Умови придбання автомобіля в лізинг

Умови лізингу на покупку автомобіля самі лояльні на ринку кредитування України. Чи не переплачуйте за кредит, вибирайте автолізинг!

 • Фінансування лізингу: до 70% від вартості автомобіля.
 • Термін: до 36 місяців.
 • Процентна ставка по лізингу: 2%.
 • Вік: з 18 років.
 • Документи: паспорт громадянина України та ідентифікаційного коду,.

Як проходить процедура покупки авто в лізинг

Процедура придбання автомобіля в лізинг не займає більше одного дня. Все просто і лаконічно.

 1. Вибір марки і моделі автомобіля, подача документів;
 2. Прийняття рішення про видачу (не більше 15 хвилин), узгодження суми та термінів кредитування;
 3. Проведення операції в МРЕО;
 4. Укладення договору лізингу, передача автомобіля клієнтові.

Весь процес займає не більше 2-3 годин з моменту звернення клієнта в нашу компанію. Якщо, звичайно, ви не будете довго визначатися який автомобіль Вам більше подобається.

Не чекайте, сідайте в свій автомобіль вже сьогодні!

Elit Lombard, Украина, Киев, Столичное шоссе 104, Тел. (067) 500-12-27 Контакты