Сраховка онлайн

«Бізнес норма» – це сервіс онлайн страхування, за допомогою якого Ви можете замовити онлайн страхові поліси ОСАГО і КАСКО, додаткову громадянську відповідальність (ДГО), Зелену карту (Грін карта), туристичну страховку, страхування майна і нерухомості, а також замовити ризикове та накопичувальне страхування життя.

Тут Ви можете залишити заявку онлайн на страховий поліс

arrow

Онлайн сервіс дозволяє замовити будь-який вид страховки не виходячи з дому. Все, що Вам потрібно для замовлення, це заповнити форму заявки, вказавши свої контактні дані і необхідний вид страхування. Після чого з Вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення деталей і через пару хвилин на вашу пошту прийде заповнений бланк електронної страховки або можете замовити доставку кур’єром.

Онлайн страхування – переваги

  • Немає необхідності збирати пакет документів і звертатися з візитом до страхових агентів!
  • Чи отримуєте страховий поліс протягом 30 хвилин на e-mail і кур’єром протягом 2-х годин.
  • Ваш поліс завжди у Вашому телефоні.
  • Електронний поліс є офіційним документом.

Як купити і оформити страховку онлайн?

Три простих кроки, щоб замовити, оформити і отримати страхування будь-якого виду і для будь-яких цілей.

  1. Чи залишаєте онлайн заявку на страховку на сайті: заповнюєте контактні дані і вказуєте необхідний страховий поліс;
  2. Наш менеджер зв’язується з Вами протягом декількох хвилин і уточнює деталі поліса;
  3. Протягом 5 хвилин після дзвінка на вашу пошту надходить e-mail з дійсним страховим полісом!

У вас є сумніви в придбанні страховки онлайн?

Страховка на все случаи жизни

Як буде виглядати е-страховка?

Електронна страховка – офіційний документ з цифровим підписом страхової компанії, який формується в форматі PDF, який буде зберігатися у вас в електронній поштовій скриньці. При необхідності Ви можете зберегти файл до себе на телефон, планшет або роздрукувати.

Електронна страховка має юридичну силу?

Страховий поліс, навіть в електронному вигляді, має повну юридичну силу, як і паперовий. Як тільки ви купуєте страховку, дані миттєво реєструють в базі страхової компанії.

Я заощаджу на покупку страховки онлайн?

При покупці страхового поліса онлайн ви економите мінімум 10% від вартості. Вам немає необхідності приходити в наш офіс для фізичного оформлення, на чому і економите!

Види страхування які надає наша компанія

Ми надаємо наступні страхові поліси:

Добровільне медичне страхування (ДМС) або медична страховка

– страховий продукт, призначений для страхування вашого здоров’я на випадок хвороби, травм або нещасних випадків. Залежно від програми ви отримуєте: консультації та лікування в більш ніж 1000 медичних установах по всій Україні, стоматологічні послуги, курс масажу, відвідування басейну, відшкодування коштів на ліки та багато іншого.

Страхування майна

– ви переймаєтесь за своє майно, або хочете перестрахуватися від нещасних випадків? У нас діють програми страхування будь-якого виду майна і окрема програма страхування нерухомості (квартири, будинки, дачі, гаража і т.д.).

ОСАГО, КАСКО і автострахування

ОСАГО – обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, яке необхідно будь-якому власникові автомобіля по законодавству. Ми надаємо стандартну автоцивілку зі страховим внеском до 200 тисяч гривень, так і додаткове ОСАГО зі страховою сумою до 1 мільйона гривень.

КАСКО – страховка автомобіля в разі ДТП, викрадення, пожежі і розкрадання. У разі, навіть якщо ви винуватець дорожньо-транспортної пригоди, страховий поліс перекриє витрати на ремонтно-відновлювальні роботи вашого транспортного засобу.

Green Card (Грін кард) – страхування автомобіля для виїзду за кордон. В основному потрібна для в’їзду в Шенген, але також Ви можете застрахувати машину від нещасних випадків для поїздок в інші країни.

Страховка від нещасного випадку

– страхування майна на випадок затоплення або пожежі, грабунку і злому квартири або будинку.

Туристична страховка

– страхування від нещасного випадку за кордоном. Не всі країни вимагають туристичну страховку, але коли ви будете перебувати в іншій країні, з вас можуть зажадати колосальні суми на лікування або просто необхідні Вам ліки в поїздці. Чи не переплачуйте, оформляйте туристичний поліс і насолоджуйтеся відпочинком!

Якщо ви зібралися на активний відпочинок (дайвінг, альпінізм, лижі, верховна їзда і т.д.), наша компанія надає окремий пакет страхових послуг для активного відпочинку.

Страхование

Будь-яку страховку Ви можете замовити онлайн або оформити за фактом в нашому офісі.

Щоб перевірити свій страховий поліс на дійсність, скористайтеся централізованою базою даних МТСБУ (Моторне транспортне страхове бюро України).

Потрібно роздруковувати електронний страховий поліс? В цьому немає необхідності. Головне мати доступ до документа на телефоні або планшеті. Але якщо ви переживаєте, тоді можете роздрукувати страховку. За українським законодавством з 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити присутність страхового поліса з будь-якого електронного носія (смартфона або планшета).

За часів цифрових технологій купити що-небудь в інтернеті немає ніяких проблем, в тому числі страховку. Наша компанія підбере страховий поліс під наш бюджет і побажання. Ми надаємо безліч страхових програм: від дешевих з мінімальними послугами до максимально розширеного спектру можливостей. Економте свій час – купити страховку онлайн за 15-20 хвилин зараз реально і надійно.

Elit Lombard, Украина, Киев, Столичное шоссе 104, Тел. (067) 500-12-27 Контакты